• OGŁOSZENIE

• 19.06.2024 r. (środa) w godz.10:00-12:00 zorganizowane jest wyjście dzieci wszystkich grup do Sali Zabaw KOLOROWY ŚWIAT

Pobyt w Kolorowym Świecie finansuje Rada Rodziców.

Prosimy o ubranie dzieciom skarpet.

• KAMPANIA ROWEROWY MAJ

• Szanowni Państwo

w związku z tym, że Kampania Rowerowy Maj 2024 dobiegła końca, pragnę poinformować, że 16 czerwca 2024r. zaplanowane jest wydarzenie podsumowujące majowe zmagania rowerowe uczestników. W tym dniu przewidywany jest wspólny przejazd ulicami Rzeszowa oraz Piknik Rodzinny na Rzeszowskich Bulwarach, podczas którego nastąpi ogłoszenie oficjalnych wyników.

Rodzinny Piknik obfitował będzie w liczne atrakcje mające na celu dostarczenie przyjemności i relaksu wszystkim chętnym do zabrania w nim udziału. Dla najmłodszych przewidziane są: zabawy na dmuchanych zabawkach, strefa animacji, miasteczko rowerowe oraz inne atrakcje eksponowane przez sklep sportowy Decathlon Rzeszów.

Nagrody:

• W dniu pikniku na scenie wręczane będą nagrody tylko dla:zwycięskich przedszkoli i szkół oraz klas i grup.

• Udział w pikniku oraz jazda ulicami jest dla chętnych rodziców i dzieci.

Dzieci biorące udział w rowerowym rajdzie  otrzymają w przedszkolu, słodkie upominki, dyplomy oraz medale .

Trasa przejazdu dla chętnych dzieci i rodziców:

Rynek – Słowackiego – Szopena – Targowa – Piłsudskiego – Wiadukt Śląski – Krakowska – Witosa – Langiewicza – Jagiellońska – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Rejtana – Niepodległości – Krzyżanowskiego – Armii Krajowej – Powst. Warszawy – Hetmańska – Bulwarowa – scena na Bulwarach.

Link do mapy: https://www.traseo.pl/trasa/final-akcji-rowerowy-maj-2-24

Z wyrazami szacunku: Koordynator miejski - Ewa Łozińska

• Wycieczka - Pstrągowa-Jaczar

• 28.06.2024 r. (piątek) odbędzie się wycieczka do Siedliska Janczar w Pstrągowej dla dzieci 3 i 4 letnich. Koszt wycieczki 120 zł. Płatne u Pań pomocy do 10.06.2024 r.

• Wycieczka do Wioski Indiańskiej

• 25.06.2024 r. (wtorek) odbędzie się wycieczka do Wioski Indiańskiej WATIPI Zalasowa dla dzieci 5,6 letnich. Koszt wycieczki - 140 zł. Płatne u Pań pomocy do 10.06.2024 r.

• dyrektor: Agata Samborska- Bąk 177483470,
            księgowość i intendent - 177483473,