• Relacja z pasowania na przedszkolaka

" My maluchy przyrzekamy,

być od dziś przedszkolakami.

Grzecznie bawić się i fikać,

w mig zajadać z talerzyka.

Nie grymasić i nie szlochać,

zawsze ładnie się zachować."

Dnia 21.03.2022 roku odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci 3- letnich z grupy zielonej  i żółtej. Na początku maluchy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Po złożeniu przysięgi i pamiątkowych zdjęciach, nadeszła pora na słodki poczęstunek w sali.

• Ogłoszenie dla rodziców dzieci 6-letnich z grupy pomarańczowej i niebieskiej

• W dniu 17.03.2022r. (czwartek) w godzinach dopołudniowych będą wykonywane zdjęcia
               do TABLO dla dzieci, które idą do szkoły.
              Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci.

• Wycieczka do Bochni dzieci 6-letnich

•      W piątek 11 marca 6-latki z grupy niebieskiej i pomarańczowej odwiedziły najstarszą w Polsce Kopalnię Soli w Bochni. Przedszkolaki miały moc atrakcji : zjechały windą do podziemi kopalni, poznały Bocheńskiego Skarbnika, który obdarował ich miłymi upominkami w postaci soli pochodzącej prosto z tamtejszej kopalni, zapoznały się z historią tego niezwykłego miejsca oraz poznały legendę o pierścieniu św. Kingi.

Była to niesamowita podróż przez najpiękniejsze i najstarsze ścieżki kopalni. Dzieci z uśmiechem na twarzy i dużą wiedzą powróciły do Rzeszowa.

• Ogłoszenie dla rodziców dzieci 6-letnich

• W dniu 11.03.2022r.( piątek) dzieci sześcioletnie z grupy pomarańczowej i niebieskiej pojadą na wycieczkę do Bochni, gdzie będą  zwiedzały KOPALNIĘ SOLI.
              Wyjazd o godz. 7.00, powrót godz. 17.00. Cena 140 zł.
              Prosimy o wpłatę pieniędzy do04.03.2022r.( piątek) paniom odbierającym dzieci w szatni .
              Szczegóły wycieczki przedstawimy Państwu w najbliższym czasie.

•  ZBIÓRKA DLA UKRAINY
            • ZBIÓRKA DLA UKRAINY

DRODZY RODZICE

Stowarzyszenie " Przedszkola Przyszłości" wraz z Rzeszowskim Centrum Medycznym, reprezentowanym przez Panią dr n. med. Ewę  Jakubiec - Blajer organizuje pomoc dla dzieci z Ukrainy w ramach Akcji " Dzieci - Dzieciom"

Cała Akcja trwa do 4 marca 2022r. ( piątek) i polega na zorganizowaniu wśród społeczności Przedszkola zbiórki trwałych artykułów spożywczych i chemicznych itp.

NASZE PREDSZKOLE PROWADZI ZBIÓRKĘ W GODZ. 6.30 - 16.30

RZECZY ZOSTANĄ PRZEKAZANE DO ODPOWIEDNICH PUNKTÓW POMOCY UCHODŹCOM

Zbieramy:

- żywności z długim terminem ( dla dzieci- deserki, słoiczki, słodycze, woda mineralna w małych butelkach, mleko w proszku, kaszki i inne)

- środki higieniczne i opatrunkowe ( chusteczki nawilżane, pampersy,żele pod prysznic, podpaski, bandaże, plastry, strzykawki itp.)

- zabawki ( do zabarania w drogę)

- koce śpiwory, karimaty, ciepłą odzież i buty zimowe, czapki i szaliki, -( mogą być używane)