• LOTERIA ŚWIĄTECZNA

• WSZYSTKIM RODZICOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ŚWIĄTECZNEJ LOTERII "OD SERCA DLA SERCA", KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W NASZYM PRZEDSZKOLU.

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zdrowych, spokojnych i ciepłych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2023 Roku

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz Pracownicy Przedszkola

• Ogłoszenie

• Informujemy, że dnia 23.12.2022 roku dzieci 4 -letnie z grupy żółtej nie będą leżakować.

• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY NIEBIESKIEJ

• 13 stycznia odbędzie się wycieczka dzieci z grupy niebieskiej do Krakowa. Wyjazd pociągiem o godz. 7:15 z dworca PKP w Rzeszowie, powrót 17:30. Rodzice dowożą i odbierają dzieci z dworca we własnym zakresie.

Koszt wycieczki: 140 zł.

Prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 70 zł do dnia 20.12.2022.

(Zaliczka jest niezbędna, abyśmy mogły wcześniej zakupić bilety na pociąg).

• Ogłoszenie!!!

• Zapisy dzieci na dzień 23,27,28,29 i 30.12.2022r.

Zapisów proszę dokonywać poprzez pocztę elektroniczną:

sekretariat@pp43.resman.pl

telefonicznie: 17 748 34 70, 17 748 34 73 ( w godz.8.00-14.30)

lub osobiście u Pań dyżurujących w szatni w nieprzekraczalnym

terminie do 21.12.2022r. (środa do godz. 8.15)

Proszę dokonywać przemyślanych zapisów z uwagi na konieczność zorganizowania żywienia. Ewentualną rezygnację proszę zgłaszać.

• Ogłoszenie dla rodziców dzieci 3-letnich

•    Dnia 13 grudnia 2022 roku (wtorek) o godzinie 14.30 odbędzie się uroczystość Pasowania na przedszkolaka dzieci 3-letnich z grupy zielonej. Natomiast, dnia 14 grudnia 2022 roku (środa) o godzinie 14.30 odbędzie się uroczystość Pasowania na przedszkolaka dzieci 3-letnich z grupy żółtej. Zapraszamy rodziców na powyższe uroczystości. Prosimy, aby dzieci były ubrane na kolorowo z zachowaniem elegancji.

• Ważne !!!

•     W poniedziałki, tylko dzieci 3-4 letnie z grupy zielonej, żółtej oraz różowej mogą przynosić do przedszkola większe maskotki. Dzieci z grupy pomarańczowej i niebieskiej nie mogą przynosić żadnych zabawek!