• Sprzedaż zdjęć karnawałowych

• Od 29.01.2024r. będzie możliwość zakupu zdjęć karnawałowych.

Cena 50 zł.

PONIEDZIAŁEK, WTOREK: grupa źółta, zielona, rodzeństwa

ŚRODA, CZWARTEK: grupa pomarańczowa, różowa, niebieska

• Zapisy dzieci na ferie

• OGŁOSZENIE!!

Zapisy dzieci na ferie w dniach od 29.01 do 09.02

Zapisów proszę dokonywać

osobiście u Pań dyżurujących w szatni w nieprzekraczalnym

terminie do 19.01.2024r. (piątek do godz. 17.00)

Proszę dokonywać przemyślanych zapisów z uwagi na konieczność zorganizowania żywienia. Ewentualną rezygnację proszę zgłaszać.

• 1,5%

• DRODZY RODZICE, PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli nasze przedszkole - przekazując nam 1,5% w swoich rozliczeniach podatkowych!

Będziemy wdzięczni, jeśli w tym roku zdecydują się Państwo na podobny gest.

• I Przedszkolny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej "Winter English Songs"

• Dnia 10 stycznia 2024 r. odbył się I Przedszkolny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej „Winter English Songs”, którego celem była możliwość prezentacji osiągnięć i zdolności dzieci.

W Przeglądzie udział wzięli:
              Gosia M., Mateusz B., Zuzia Ch., Kornel K., Maja G., Hania S., Maksymilian J.,
              Emilka Rz., Błażej N., Olivier P., Hania i Karol Ż.

Dzieci nie tylko wspaniale zaśpiewały, ale także włożyły w występy całe swoje dziecięce serduszka.

Uroczyste wręczenie nagród było dla uczestników emocjonującym doświadczeniem, pełnym dumy i radości.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom za piękne występy oraz ich Rodzicom za zaangażowanie i włączenie się w przygotowanie dzieci do I Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej „Winter English Songs”.

Organizatorzy:

mgr Agnieszka Alończyk

mgr Wioletta Cios

mgr Anna Gromek

• Dzień Babci i Dziadzia

• Przedszkolaki mają zaszczyt zaprosić Babcie i Dziadków na uroczystość z okazj ich święta.

22.01.2024r. (poniedziałek)  grupa niebieska, godz. 15.00

23.01.2024r. (wtorek) grupa żółta, godz. 15.00

24.01.2024r. (środa) grupa zielona, godz. 15.00

25.01.2024r. (czwartek) grupa różowa, godz. 15.00

26.01.2024r. (piątek) grupa pomarańczowa, godz. 15.00     Prosimy, aby na uroczystość przybyli wyłącznie Babcie i Dziadkowie.W przypadku ich nieobecności - może przyjść rodzic.

• Zabawa karnawałowa

• Informujemy, że zabawa karnawałowa dla dzieci odbędzie się w dniu 12.01.2024r. Dzieci w tym dniu mogą przyjść w przebraniach - strojach karnawałowych.