• SPOTKANIE ADAPTACYJNE

• W dniu 22.06.2023r.(czwartek) zapraszamy nowo przyjęte dzieci na przedszkolny piknik a od godziny 17.00-17.30 na spotkanie adaptacyjne.

• PIKNIK RODZINNY

• Dnia 22.06.2023r. (czwartek)  w godz. od 15:30 do 18:00 odbędze się PIKNIK RODZINNY  w ogrodzie przedszkolnym.

W programie:

- zabawy z animatorem

- dmuchane zjeżdżalnie

- wspólne tańce i zabawy

- zadania dla dzieci i rodziców

- atrakcyjne nagrody

Dnia 22.06.2023r. (czwartek) w godz.17:00-17:30 odbędzie się spotkanie adaptacyjne dla dzieci, które będą uczęszczały do przedszkola w roku szkolnym 2023/2024.

• AKCJA FOTOGRAFICZNA "AKTYWNA MAJÓWKA"

• Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom
              za udział w akcji „Aktywna majówka” - promującej zdrowy styl życia i aktywność ruchową dzieci.Poniżej prezentujemy laureatów z pamiątkowymi dyplomami.

• WYCIECZKA DO ZAGRODY "SZMER" W GODOWEJ

• Dnia 28.06.2023 r. (środa) odbędzie się wycieczka do Zagrody "Szmer" dla grupy zielonej, żółtej i różowej.

Koszt wycieczki wynosi 120 zł. Szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie.

Prosimy o wpłatę pieniędzy u Pań dyżurujących w szatni.

• Sala zabaw Kolorowy Świat

• W związku z niesprzyjającą pogodą w dniu 07.06.23 planowane wyjście do sali zabaw "Kolorowy Świat" zostało decyzją rodziców z Rady Rodziców przełożone na wtorek 13.06.2023r.

Dnia 09.06.2023 r. (piątek), ze względu na organizację pracy podczas dyżuru, dzieci młodsze nie leżakują.

• SALA ZABAW "KOLOROWY ŚWIAT"

• Dnia 7.06.2023 r. (środa) zaplanowane jest wyjście dzieci ze wszystkich grup do sali zabaw "Kolorowy świat".

Prosimy, aby dzieci miały skarpetki (warunek zabawy w sali).