• Ogłoszenie grupa różowa

• W dniu 26.10.2023r. (czwartek) o godzinie 9.10 odbędzie się w grupie różowej zajęcie otwarte pt.: "Jesień w sadzie". Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców.

Nauczycielki: Agnieszka Alończyk, Bożena Buż

• Audycje muzyczne

• W grupie żółtej, pomarańczowej, różowej i niebieskiej odbędzie się cykl audycji muzycznych prezentowanych przez muzyków Filharmonii Rzeszowskiej. Opłata wynosi 30 zł (jednorazowa kwota na cały rok). Wpłaty przyjmują panie dyżurujące w szatni.

• Grupa żółta - poniedziałek 16.10.2023r.

• Ze względu na niedzielne wybory, które odbywają się na sali grupy  żółtej i konieczność liczenia głosów  przez Komisję Wyborczą oraz późniejszymi pracami porządkowymi - informujemy, że w poniedziałek w godzinach porannych- dzieci z grupy żółtej będą dołączone do innych grup.

• Dzień Edukacji Narodowej

• 13.10.2023r. (piątek) w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej.

W zwiazku z zaplanowanymi występami przedszkolaków (ze wszystkich grup), prosimy, aby dzieci były w tym dniu odświętnie ubrane - biała koszulka/ bluzka/koszula, ciemne spodnie/ spódniczka.

• Odpowiedzi na e-maile

• Nauczycielki na Państwa wiadomości (e-maile) będą odpowiadać w dniach i godzinach wyznaczonych Konsultacji dla Rodziców (w miarę możliwości). W ważnych, nagłych sprawach proszę kontaktować się osobiście lub dzwonić telefonicznie 177483474.

• Zmiana organizacji

• Z  powodu zmiany organizacji pracy, w grupie niebieskiej i pomarańczowej od dnia 09.10.2023r. następuje zmiana nauczycielek.

• Sesja zdjęciowa do kalendarza

• W dniu 06.10.2023r. o godzinie 10.45 odbędzie się sesja zdjęciowa do kalendarza (Chętni rodzice będą go mogli zakupić w późniejszym czasie, po uprzednim obejrzeniu).

• WYCIECZKA DLA DZIECI 4-LETNICH Z GRUPY ŻÓŁTEJ I RÓŻOWEJ

• W dniu 03.10.2023r. (wtorek) dla dzieci 4-letnich zostanie zorganizowana wycieczka do "Farmy Rzeszowskiej".

Wyjazd po śniadaniu, powrót ok. godziny 13.30.Zapisy, odpłatność u pań dyżurujących w szatni.

Prosimy, aby w dniu wycieczki dzieciom zapakować tylko ubranie na zmianę.

• 20.09 Dzień Przedszkolaka

• W dniu 20.09.2023r. (środa) będziemy obchodzić Dzień Przedszkolaka. Dzieci w tym dniu mogą przyjść przebrane w różne stroje (np.postaci z bajek, księżniczek itp.)lub ubrać się tak, aby podkreslić wyjątkowość tego dnia (np. bardziej odświętnie niż zwykle:))

• Harmonogram działań na miesiąc wrzesień

• Na stronie głównej, po prawej - została utworzona zakładka "Harmonogram działań", w której będą publikowane miesięczne plany wydarzeń z podziałem na poszczególne grupy. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem na bieżący miesiąc (wrzesień).

O poszczególnych wydarzeniach przypomina nam także nasz "Kalendarz".

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• W dniu 15.09.2023r.(piątek) w naszym przedszkolu, we wszystkich grupach będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kropki. W miarę możliwości prosimy rodziców, aby w tym dniu dzieci miały element stroju lub dodatek (np spinka/wstążka do włosów w kropki) nawiązujący do tematyki obchodzonego dnia.

• OGŁOSZENIE-WYJŚCIE DO KINA-PRZEŁOŻONE!!

• Ze względu na złe waruki pogodowe(niezależne od nas) - wyjście do kina zostaje dzisiaj odwołane i przełożone na 08.09 (piątek).

Rodzicom dzieci z grupy niebieskiej(odchodzącym do szkoły) zostaną oddane pieniądze.

• 0głoszenie

• Rodzice dzieci leżakujących.

W dniu 25.08.2023r. (piątek) będzie oddawana pościel do prania.

Prosimy o przyniesienie wypranej pościeli w dniu 01.09 (piątek).

• Wyjście do kina

• Dnia 30.08.2023r. (środa) o godzinie 9.30 organizowane jest wyjście do kina Helios na film "Rysiek super wróbel". Kwotę w wysokości 15zł prosimy wpłacać u pań dyżurujących w szatni. W tym dniu prosimy o wcześniejsze przyprowadzanie dzieci, w związku z wcześniejszą godziną śniadania (godz. 8:00)

• Spotkanie adaptacyjne

• W dniu 31.08.2023r.(czwartek) o godzinie 9.00 zapraszamy nowo przyjęte dzieci 3-letnie z grupy zielonej oraz żółtej z jednym rodzicem/opiekunem na spotkanie adaptacyjne.

Prosimy o przygotowanie odliczonych 20zł - w tym dniu otrzymają Państwo 1 kartę wejścia/ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Większą ilość będzie można zamowić samodzielnie.